Угода користувача (Умови надання послуг)

Прийняття умов

Користуючись програмою DEARÍE ME ("Програма"), ви погоджуєтеся з цими умовами та положеннями. Якщо ви не згодні з цими умовами, будь ласка, не використовуйте Програму.

Опис послуги

Програма пропонує курси, спрямовані на особистісний розвиток, зокрема, розвиток мислення, самолюбові та позитивне ставлення до свого тіла.

Оплата та політика повернення коштів

Для доступу до Програми потрібна оплата. Повернення коштів підлягає умовам, визначеним в політиці повернення, доступній на веб-сайті.

Поведінка користувача

Користувачі зобов'язуються не порушувати жодні чинні закони, не порушувати безпеку Програми та утримуватися від будь-якої діяльності, яка заважає задоволенню інших користувачів Програми.

Інтелектуальна власність

Весь вміст, наданий в Програмі, включаючи, але не обмежуючись текстом, графікою, логотипами та зображеннями, є власністю DEARÍE ME та захищений законами про інтелектуальну власність.

Відмова від гарантій

Програма надається "як є" без будь-яких гарантій, якісних або кількісних. DEARÍE ME не гарантує точність, повноту чи відповідність наданого вмісту.

Обмеження відповідальності

DEARÍE ME не буде нести відповідальність за будь-які непрямі, випадкові, спеціальні чи наслідкові збитки, що виникають внаслідок використання Програми.

Закон, яким керується угода

Ці умови підлягають законам [Юрисдикція].

Контактна інформація

Якщо виникнуть питання/складнощі, пов'язані з політикою безпеки і збереженням персональнихданих, - пишіть нам на moc.liamg%40anitramtnemganam